Nowoczesne koszulki sportowe

Surge Polonia to sklep internetowy, w którym można nabyć odzież z motywami patriotycznymi. Odzież, którą można zakupić w sklepie wyróżnia się oczywiście patriotycznymi motywami, ale także nowoczesnym wzornictwem i wysoką jakością tkanin. W sklepie mamy możliwość zakupienia także akcesoriów z patriotycznymi motywami. Jednak największą grupę klientów stanowią osoby, które kupują koszulki z motywami patriotycznymi.

Wszystkie produkty dostępne na stronie internetowej sklepu Surge Polonia produkowane są wyłącznie w polskich fabrykach. Wspieranie polskiej gospodarki, kupowanie produktów, które powstały wyłącznie na terenie Polski to jeden z objawów nowoczesnego patriotyzmu.

Oczkiem w głowie założycieli marki Surge Polonia jest wysoka jakość oferowanych przez siebie artykułów, w tym także koszulek. Koszulki nie tylko powstają w polskich fabrykach, ale także z polskich materiałów. Zatrudnione w zakładach produkcyjnych szwaczki mają bardzo duże doświadczenie. Dzięki temu nasze koszulki wyróżniają się bardzo starannym wykończeniem. Wszystkie koszulki są wykończone bardzo starannie, w tych z linii sportowej stosuje się płaskie szwy, aby nie podrażniały ciała.

Koszulki sportowe Surge Polonia

Koszulki sportowe Surge Polonia dedykowane są patriotom. Dzięki nim mogą wyrażać swoją dumę z tego, że są Polakami. Mogą też zarażać swoją miłością do ojczyzny, tradycji także inne osoby. Odzież patriotyczna jest także wyrazem szacunku dla naszych narodowych bohaterów. W takiej koszulce nie każdy będzie się dobrze czuł. Na pewno nie sprawdzi się ona w przypadku osób, które miłości do ojczyzny nie noszą w swoim sercu, a jedynie manifestują ją zewnętrznie poprzez założenie koszulki z symbolem Polski Walczącej.

Odzież patriotyczna, którą oferujemy w naszym sklepie dostępna jest w wersji dziecięcej, damskiej i męskiej. Oferujemy ją nie tylko w standardowych, najbardziej popularnych rozmiarach, ale także w tych dużych i bardzo dużych. Nasze koszulki wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem. Inspirowane narodową symboliką i polską historią koszulki są dziełem młodych i bardzo zdolnych projektantów. Dlatego wyróżniają się nowoczesnym krojem oraz szeroką paletą kolorów. Dostępny w sklepie asortyment został podzielony na linie:

  • Clasic;
  • Armia;
  • Sport;
  • Szyk;
  • Styl.

W każdej z tych linii dostępne są koszulki w każdym rozmiarze: dziecięce, damskie i męskie. Każde zdobią mniej lub bardziej dyskretne motywy patriotyczne. Wszystkie zostały wyprodukowane wyłącznie w Polsce. Z dumą umieszczamy w nich wszywki z napisem „ Made in Poland”. Patronem marki jest generał Stanisław Sosabowski – dowódca I Samodzielnej Brygady Spadochronowej. Na jej sztandarze widniał napis „Surge Polonia” – Powstań Polsko.

Spacerując ulicami polskich miast możemy zauważyć coraz więcej młodych ludzi w koszulkach z motywami patriotycznymi. To dobrze, że młodzi ludzie nie wstydzą się wyrażać swojego patriotyzmu także na ulicach.

Wyjątkowy, nowoczesny design, bardzo wysoka jakość to najważniejsze cechy, którymi charakteryzują się koszulki sygnowane logo Surge Polonia.