Zabieg geneO+przełomowa pielęgnacja skóry

W nowoczesnych gabinetach kosmetycznych i klinikach medycyny estetycznej wciąż wprowadzane są nowe zabiegi. Są wykonywane na urządzeniach, które wykorzystują najnowsze nowinki technologiczne. Przełomowym zabiegiem pielęgnacyjnym, z którego można skorzystać jest GENEO.

Na czym polega innowacyjny charakter tego zabiegu?

Zabieg oparty został na zaletach jakie mają gorące źródła. Urządzenie, którym zabieg jest wykonywany imituje ich działanie i dobroczynne właściwości. W trakcie zabiegu powstaje mnóstwo małych bąbelków powietrza, które są nasycone dwutlenkiem węgla w bardzo dużym stężeniu. Część ciała, na którym wykonywany jest zabieg jest niedotleniona. W efekcie zmusza to organizm, aby do obszaru poddawanego zabiegowi dostarczał więcej tlenu. Następuje także rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki temu składniki odżywcze lepiej wnikają w skórę.

Dla kogo zabieg jest przeznaczony?

Ogromną zaletą tego innowacyjnego zabiegi jest fakt, iż może on zostać wykonany u osób w bardzo różnym wieku. W zależności od tego jakie składniki odżywcze zostaną użyte, mogą z niego skorzystać zarówno osoby w wieku dojrzałym jak też osoby bardzo młode. Zabieg jest polecany szczególnie osobom z kruchymi naczynkami krwionośnymi. Nie tylko poprawia urodę, ale dodatkowo wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych. Zabieg może być wykonany również u osób ze zmianami trądzikowymi. Redukuje cienie pod oczami.

Jakie są efekty zabiegu GENEO?

Zabieg ten naturalnie dotlenia skórę. Dodatkowo złuszcza skórę, redukuje zmarszczki i usuwa przebarwienia. Stosując zabieg GENEO działamy na skórę potrójnie. Tym samym można zrezygnować z wykonywania kilku zabiegów, które dopiero połączone przyniosą taki efekt jak GENEO. Efekty, które zabieg przynosi są zdecydowanie lepsze niż kilka różnych zabiegów. Może być wykonany nie tylko na twarz, ale również na dłonie i szyję. Efekty są widoczne natychmiast. W przypadku pojedynczego zabiegu widoczne są do miesiąca. Seria zabiegów zapewnia, że jego efekty widoczne będą nawet po upływie sześciu miesięcy.

Jak wygląda zabieg?

Wykonanie zabiegu zajmuje około 15 minut. Do jego wykonania używana jest specjalna głowica. Przez kilkanaście minut po jego zakończeniu pacjentki mogą odczuwać lekkie pieczenie. Aby je złagodzić zabieg kończy się delikatnym masażem. Do codziennych obowiązków można wrócić od razu po opuszczeniu gabinetu.

Czym są przeciwwskazania do zabiegu GENEO?

Zabieg nie jest wykonywany u osób, które mają zmiany skórne na tych częściach ciała, na których zabieg ma być wykonywany. Nie może być także wykonany u osób aktualnie chorych na choroby nowotworowe oraz u osób, które w przeszłości chorowały na nowotwór. Przeciwwskazaniem do zabiegu są także: zaburzenia krążenia, zaburzenia układu nerwowego, nieleczona lub nieustabilizowana cukrzyca. Nie wykonuje się go również u osób z rozpoznaną zakrzepicą i żylakami.

GENEO to nowoczesny, innowacyjny zabieg pielęgnacyjny, który przynosi rewelacyjne efekty. Odświeża, poprawia jędrność i odżywia skórę. Może zastąpić trzy mniej nowoczesne zabiegi pielęgnacyjne.

Autor

abdesign.wroc.pl/salon-urody/